Thajské masáže Praha

Lunar New Year Party06.02.2016

Lunar New Year Party Lunar New Year Party Lunar New Year Party
​Tento rok jsme si v sobotu 06.02. nenechali v klubu Fuse ujít akci na oslavu Nového Lunárního roku v asijském stylu. Z tanečních vystoupení jsme mohli například shlédnout Monster Crew, dále pak taneční vystoupení chlapeckého seskupení Yellow Naega! V loňském roce vyhráli první místo v K-Pop Contestu. Kolem půlnoci proběhlo i taneční vystoupení O.M.G. - vítězek druhého ročníku KBS K-Pop World Festivalu, který se konal v roce 2012 v Jižní Koreji! Tento večer byl vystoupeními opravdu nabytý. Jako čtvrtý host večera vystoupila taneční skupina U.F.O I Unidentified Famous Objects I. Dívky vystoupily společně s Denise, členkou O.M.G. Celým večerem nás provázely mixy vietnamské DJ Dary Nyx (HipHop, EDM, atd.) od asijské až po současnou západní populární hudbu. Vychutnali jsme si drinky za skvělé ceny. Ti z vás, kteří měli své lístky v tombole, byli odměnění cenami, mimo jiné i dárkovými poukazy na skvělé thajské masáže v salonech Thajka. Párty trvala až do brzkých ranních hodin. Z akce jste si mohli také odnést různé předměty pro štěstí, které k oslavám lunárního Nového roku neodmyslitelně patří.

Xmas Party23.12.2015

Xmas Party Xmas Party Xmas Party
​Firemní vánoční párty se konala 23. prosince v salonu v hotelu Grand Majestic Plaza. Na vánočním večírku v asijském stylu jste mohli ochutnat oblíbené speciality našich zaměstnanců, které nám tentokrát uvařili v restauraci Hybernia nebo vyzkoušet některý z netradičních koktejlů. V rámci večera byly připraveny soutěže o ceny a zábavné filipínské karaoke a ďábelská diskotéka, na níž nás obšťastňoval výběrem asijských i západních hitů DJ Pogi. Na párty dorazil i „Santa Claus“ a naše terapeutky obdaroval hodnotnými dárky. Párty se skvělou atmosférou pokračovala do brzkých ranních hodin.

Halloween 201401.11.2014

Halloween 2014 Halloween 2014 Halloween 2014
​V sobotu 01. listopadu se v klubu Yes! konal večer v asijsko-halloweenském duchu. Opět jste si mohli užít asijské karaoke, které ve 22 hod vystřídal DJ JDC s novou várkou asijských hitů, protkaných mrazivými halloweenskými kousky. Jaký by to byl svátek strašidel, kdyby se na něm nesešli nějací ti zombíci, přízraky nebo prokleté duše. Nejlepší masky byly vyhlášeny ve 23:00 a vítězové byli odměnění kromě jiných cen i dárkovými poukazy na skvělé thajské masáže v salonech Thajka. Poté následovalo stylové taneční překvapení v podání skupiny O.M.G, vítězek K-Pop World Festivalu z roku 2012. Pak už se žezla, nebo spíše mixážního pultu opět ujal DJ JDC, který hrál až do brzkých ranních hodin.

Xmas Party13.12.2013

Xmas Party Xmas Party Xmas Party
​Firemní vánoční párty se konala 13. prosince v salonu v hotelu Grand Majestic Plaza. Na netradičním vánočním večírku v asijském stylu jste mohli ochutnat thajské a filipínské speciality připravené našimi zaměstnanci nebo vyzkoušet některý z netradičních koktejlů. V rámci večera byly připraveny soutěže o ceny a zábavné filipínské karaoke. O pár ulic dál se konala párty našich partnerských hotelů Barcelo, kde do bohaté tomboly Thajka darovala skvělý poukaz na aromatickou olejovou masáž.

AsianStyle Party07.12.2013

AsianStyle Party AsianStyle Party AsianStyle Party
​V sobotu 7. prosince se konala další akce pod záštitou AsianStyle a tou byla Narozeninová AsianStyle Party v klubu Friends Prague. Opět jste si zde mohli při karaoke zapět na známé asijské písně, vyhrát zajímavé ceny v tombole, do které Salony Thajka darovaly poukaz na skvělou aromatickou olejovou masáž. Zatančit jste si mohli na korejské, čínské, japonské či thajské hity, které Vám celý večer servíroval DJ JDC.
I na této události vystoupili finalisté z letního Czech Hallyu Wave contestu. Konkrétně zde byla skupina Effe(x)tion a vítězky českého finále a výherkyně třetího místa ve světovém finále v Koreji, Six of a Kind. Svou novou choreografii pak předvedly také loňské vítězky světového finále v Koreji, O.M.G.
Na oslavě nechyběla samozřejmě ani narozeninová výzdoba, dort, přípitek či drobné občerstvení. Celý večer se kromě narozeninového duchu táhl také v mikulášské atmosféře předem zvoleného dress codu. Tímto děkujeme všem, kteří dress code dodrželi a přišli v čertovských či andělských oblečcích.

K-Food Party06.12.2013

K-Food Party K-Food Party K-Food Party
Druhý prosincový víkend jste se mohli zúčastnit K-Food Party s Korejským velvyslanectvím, která se konala v pátek 6. prosince v restauraci Tokyo U Kavalíra. Zde jste mohli v rámci "all you can eat" okusit mnoho korejských specialit. Na akci vystoupili také finalisté letního Czech Hallyu Wave contestu v kategorii zpěv, Min Ji, Annie Kratochvílová a Štěpán Janek. Hned po jejich vystoupení se konalo vyhlášení tomboly, do níž Salony Thajka darovaly poukaz na skvělou aromatickou olejovou masáž. Jako již tradičně bylo k dispozici také korejské karaoke, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet své pěvecké dovednosti. Díky velké podpoře Velvyslanectví Korejské republiky v České republice byl na tuto akci pro všechny vstup zcela zdarma.

Dobročinná akce28.11.2013

Dobročinná akce
Dne 28. listopadu se v Parkhotelu Praha od 19.00 hodin uskutečnila dobročinná akce na pomoc obětem smrtícího tajfunu na Filipínách. Akce se zúčastnilo 80 hostů a připojilo mnoho sponzorů, kteří finančně podpořily tuto důležitou událost. V rámci večera se na pomoc Filipínám vybralo 135 000 korun. Večer provázela živá hudba, vystoupila Superstar roku 2013 Sabina Křováková, kouzelník Damian Odess-Gillett a další hosté. Součástí večera byla i výstava a aukce výtvarných děl od předních umělců z Prahy 7. Salony Thajka přispěly do bohaté tomboly dvěma poukazy na skvělou olejovou masáž s aromatickými oleji. Veškerý výtěžek akce půjde prostřednictvím humanitární organizace Člověk v tísni na pomoc Filipínám.

Česká Miss World 201221.03.2013

Česká Miss World 2012 Česká Miss World 2012 Česká Miss World 2012
Česká Miss World 2012 Linda Bartošová spolu s dalšími kolegyněmi a finalistkami uvařila ve speciálním vydání pořadu Prostřeno a celý večer jako příjemné překvapení zakončily skvělé masáže salónů THAJKA!
„Jsem normální dvacetiletá holka,“ představila se Linda Bartošová, pořadu VIP Prostřeno, která studuje žurnalistiku a od února získává ostruhy jako reportérka TopStar Magazínu. „Nejsem žádná velká kuchařka a nechci to omlouvat svým nízkým věkem, ale nikdy jsem zatím neměla tu potřebu či motivaci vařit,“ přiznává upřímně Linda Bartošová. Soupeřky vědí, že Linda Bartošová miluje thajské recepty a správně očekávají asijské VIP Prostřeno menu.
Polívka pálí jako čert a ještě se u ní musí přemýšlet, tři věci se nejí, slouží v receptu jen jako koření. Jak to budou holky vybírat a dělit? Tereza Fajksová trochu lapá po dechu, prý kdyby byla v animovaném filmu, šly by jí obláčky z uší. Jitka zase musí pořád smrkat, ale chválí. Terezka Chlebovská se těší na sladkou tečku, lepivou rýži s mangem.
Linda Bartošová v nervozitě ve VIP Prostřeno zapomněla největší pařmence Hance nalít přípitek. Zato dívky ocenily šikovné ruce masérek salónů THAJKA, které sladce dokončily večírek v thajském stylu. Velmi uvolněná nálada a velmi příjemné překvapení. Holky se cítily jako na dovolené v Thajsku, což byl Lindin záměr - trocha nostalgie a připomínka loňského soustředění.