Thajské masáže Praha

Hotel Oáza - Naše služby

​​Masáže provádějí rodilé Thajky a Filipínky s bohatou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho. Vybrat si můžete z pestré škály nabízených masáží, k dispozici je hned několik typů s různou délkou trvání a v různých cenových relacích. Od třicetiminutové masáže rukou, nohou či hlavy, až po dvouhodinovou thajskou klasickou či olejovou masáž! Intenzivní zážitek a maximální uvolnění vám přinese například Nirvana masáž s přikládáním horkých bylinných sáčků nebo 120 minut trvající aromatická olejová masáž, která blahodárně zapůsobí na vaše tělo i duši.

Thajské masáže v salonu Thajka lze kombinovat i s jinými aktivitami. V přilehlém sportovním centru vám jsou k dispozici tenisové kurty, minigolf, volejbalová a nohejbalová hřiště, zrcadlová tělocvična a stolní tenis. Po masáži se můžete osvěžit nebo navečeřet v partnerské stylové restauraci Botanic.

Thajka nabízí i řadu balíčků, ať již relaxačních víkendových pobytů, tak i konferenčních balíčků pro obchodní klientelu, které kromě thajské masáže obsahují i pronájem jednacího salónku či večeři v luxusní restauraci.

Naše masáže