Thajské masáže Praha

AsianStyle Party07.12.2013

AsianStyle Party AsianStyle Party AsianStyle Party
​V sobotu 7. prosince se konala další akce pod záštitou AsianStyle a tou byla Narozeninová AsianStyle Party v klubu Friends Prague. Opět jste si zde mohli při karaoke zapět na známé asijské písně, vyhrát zajímavé ceny v tombole, do které Salony Thajka darovaly poukaz na skvělou aromatickou olejovou masáž. Zatančit jste si mohli na korejské, čínské, japonské či thajské hity, které Vám celý večer servíroval DJ JDC.
I na této události vystoupili finalisté z letního Czech Hallyu Wave contestu. Konkrétně zde byla skupina Effe(x)tion a vítězky českého finále a výherkyně třetího místa ve světovém finále v Koreji, Six of a Kind. Svou novou choreografii pak předvedly také loňské vítězky světového finále v Koreji, O.M.G.
Na oslavě nechyběla samozřejmě ani narozeninová výzdoba, dort, přípitek či drobné občerstvení. Celý večer se kromě narozeninového duchu táhl také v mikulášské atmosféře předem zvoleného dress codu. Tímto děkujeme všem, kteří dress code dodrželi a přišli v čertovských či andělských oblečcích.