Thajské masáže Praha

Věrnostní program salónů Thajka

Pro naše věrné klienty, kteří navštěvují pravidelně salóny Thajka, jsme připravili věrnostní program. Pravidelné masáže působí na zmírnění stresu, zlepšení krevního oběhu, očištění těla od toxinů a nečistot a posílení nervové soustavy. To vše vám umožní a přinesou pravidelné tradiční thajské masáže v salónech Thajka!

SLEVOVÁ KARTA 11 = 10 (jedenáct masáží za cenu deseti masáží)
Pokud naše salóny navštívíte desetkrát, tak od nás dostanete jedenáctou masáž zdarma! Vaši slevovou kartu získáte na všech recepcích salonů Thajka. Slevová karta má neomezenou dobu platnosti a je přenosná. Jedenáctá masáž má hodnotu nejlevnější masáže potvrzené na slevové kartě, nezapočítávají se masáže v akční slevě. Pro čerpání masáže zdarma je nutno předložit slevovou kartu a účtenky za deset služeb potvrzených na slevové kartě. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu.

SLEVOVÁ KARTA 5 = 4 (pět masáží za cenu čtyř masáží)
Pokud naše salóny navštívíte během jednoho kalendářního měsíce čtyřikrát, tak od nás dostanete pátou masáž zdarma. Vaši osobní slevovou kartu si objednejte předem telefonicky nebo emailem. Karta je nepřenosná a platí vždy 6 kalendářních měsíců. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu. Na kartu se nezapočítávají masáže v akční slevě.

SILVER PROGRAM (přenosná karta za 4999 Kč za rok)
4x 60 minutová thajská klasická masáž
2x 60 minutová thajská aromatická olejová masáž
3x 60 minut ve wellness Zlatnická nebo Mánes (sauna, whirlpool)

GOLD PROGRAM (přenosná karta za 9999 Kč za rok)
8x 60 minutová thajská klasická masáž
4x 60 minutová thajská aromatická olejová masáž
1x 30 minutová masáž nohou
6x 60 minut ve wellness Zlatnická nebo Mánes (sauna, whirlpool)

Rádi vám připravíme věrnostní program šitý na míru! Firmám a skupinám nabízíme zajímavé balíčky, množstevní slevy a výhody, pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.

voucher na thajskou masáž Prahavoucher na thajskou masáž Prahavoucher na thajskou masáž Praha