Thajské masáže Praha

O salonech Thajka

Dovolujeme si vás pozvat do komfortně zařízených salónů Thajka, kde můžete uvolnit své tělo a mysl při tradiční thajské masáži anebo využít kosmetické služby se značkovou kosmetikou Alcina. Masáže si můžete rezervovat a také uhradit platební kartou on-line, nebo dárkovým poukazem, hotově či platební kartou přímo v salonu.

Pražské salony naleznete ve Zlatnické a Keplerově ulici, v hotelu Oáza, v hotelu Rott nebo v hotelu Clarion Old Town. V pobočce Zlatnická jsou vám navíc k dispozici i služby beauty.

Masáže provádějí rodilé Thajky a Filipínky s bohatou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho. Diplomy této školy jsou nejváženější ze všech thajských škol a jsou obvykle podmínkou kvalifikace pro práci v renomovaných masážních zařízeních. Masáže si mohou dopřát jak hoteloví hosté, tak i široká veřejnost. Hoteloví hosté se navíc mohou rozhodnout, zda si přejí masáž vychutnat přímo v pohodlí hotelového pokoje či v prostorách salónů Thajka v hotelovém wellness centru.

Vybrat si můžete z pestré škály nabízených masáží, k dispozici je hned několik typů s různou délkou trvání a v různých cenových relacích. Od třicetiminutové masáže rukou, nohou či hlavy, až po dvouhodinovou thajskou klasickou či olejovou masáž! Intenzivní zážitek a maximální uvolnění vám přinese například Nirvana masáž s přikládáním horkých bylinných sáčků nebo 120 minut trvající aromatická olejová masáž, která blahodárně zapůsobí na vaše tělo i duši.

Služby beauty na pobočce Zlatnická zahrnují různé druhy depilací, úpravy a barvení obočí, nadstandardní ošetření pleti, masáže lávovými kameny a líčení. Odborně proškolení pracovníci vám nabídnou skvělé služby s použitím značkové kosmetiky Alcina.

Thajka nabízí i řadu balíčků, ať již relaxačních víkendových pobytů, tak i konferenčních balíčků pro obchodní klientelu, které kromě thajské masáže obsahují i pronájem jednacího salónku či večeři v luxusní hotelové restauraci. Návštěvu salonu Thajka lze kombinovat i s jinými aktivitami od bowlingu přes tenis až po plavání v krytém bazénu nebo relaxaci v sauně.

Přímo na recepci wellness centra je možné také zakoupit originální dárek pro vaše blízké - dárkové poukazy na jednotlivé služby! Samozřejmě si je můžete objednat i z pohodlí vašeho domova on-line, emailem nebo telefonicky.

Firmám a skupinám nabízíme zajímavé slevy a výhody, pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.

A pokud nemáte čas anebo si přejete zpestřit vaši akci nebo oslavu, zavolejte nám! Rádi přijedeme k vám domů nebo do firmy.

Zmírnění působení stresu, zlepšení krevního oběhu, očištění těla od toxinů a nečistot a posílení nervové soustavy. Získání nové energie a celková harmonizace těla. To vše vám umožní a přinesou thajské masáže v salónech Thajka!

Těšíme se na vaši návštěvu
Vaše Thajka