Thajské masáže Praha

Prague Castle - Akční slevy

Využijte této jedinečné nabídky speciálních slev a programů v salónech Thajka!

V salonu Thajka v Hotelu Meteor Plaza lze uplatnit tyto slevy:

MASÁŽ PRO DVA  - 690 Kč / OSOBA
Vyzkoušejte si tradiční thajskou olejovou masáž za pouhých 690,- Kč za osobu. Akce platí do odvolání v salonech Prague Castle, Mánes a Oáza. Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 690“. Speciální cenu lze využít pouze na hodinové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

LETNÍ SLEVA - AKCE 690 Kč
Vyzkoušejte si hodinovou tradiční thajskou olejovou masáž za pouhých 690,- Kč. Akce platí do odvolání v salonu Prague Castle od 11:00 do 15:00. Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 690“. Speciální cenu lze využít pouze na hodinové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

THAI NIRVANA (s přikládáním horkých bylinných sáčků) - pouze za 1400 Kč 
Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Masáž vás za pomocí přírodních produktů celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na vaše tělo a pleť. Vyzkoušejte si tuto masáž za speciální akční cenu!

SLEVA 100 Kč - vytisknout voucher na slevu
Sleva je platná na 60 minutové masáže (oil a classic), pondělí - pátek (11:00 - 15:00).
Slevy nelze kombinovat a uplatnit pro nákup dárkových poukazů.

SLEVA 250 Kč - vytisknout voucher na slevu
Sleva je platná na 120 minutové masáže (oil a classic), pondělí - pátek (11:00 - 15:00).
Slevy nelze kombinovat a uplatnit pro nákup dárkových poukazů.

SLEVOVÁ KARTA 11 = 10 (jedenáct masáží za cenu deseti masáží)
Pokud naše salóny navštívíte desetkrát, tak od nás dostanete jedenáctou masáž zdarma! Vaši slevovou kartu získáte na všech recepcích salonů Thajka. Slevová karta má neomezenou dobu platnosti a je přenosná. Jedenáctá masáž má hodnotu nejlevnější masáže potvrzené na slevové kartě, nezapočítávají se masáže v akční slevě. Pro čerpání masáže zdarma je nutno předložit slevovou kartu a účtenky za deset služeb potvrzených na slevové kartě. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu.

SLEVOVÁ KARTA 5 = 4 (pět masáží za cenu čtyř masáží)
Pokud naše salóny navštívíte během jednoho kalendářního měsíce čtyřikrát, tak od nás dostanete pátou masáž zdarma. Vaši osobní slevovou kartu si objednejte předem telefonicky nebo emailem. Karta je nepřenosná a platí vždy 6 kalendářních měsíců. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu. Na kartu se nezapočítávají masáže v akční slevě.
 
VALENTÝNSKÝ DÁREK
V době od 10.02.2020 do 16.02.2020 obdrží každá dvojice (muž + žena), která společně přijde na masáž, originální valentýnskou thajskou vonnou svíčku!

Masáže v akční slevě nelze platit poukázkami a benefitními kartami.
Firmám a skupinám nabízíme zajímavé množstevní slevy a výhody,
pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.