Thajské masáže Praha

Prague Castle - Akční slevy

Využijte této jedinečné nabídky speciálních slev a programů v salónech Thajka!

V salonu Thajka v Keplerově ulici lze uplatnit tyto slevy:

SKVĚLÁ 90 MINUTOVÁ MASÁŽ PRO DVA - 900 Kč / OSOBA
Vyzkoušejte si tradiční thajskou olejovou masáž za pouhých 900,- Kč za osobu. Akce platí do odvolání v pobočce Zlatnická, Prague Castle a Oáza (od 09:30 do 21:00). Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 900“. Speciální cenu lze využít pouze na 90 minutové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

SKVĚLÁ 90 MINUTOVÁ AROMA MASÁŽ JEN ZA - 1100 Kč / OSOBA
Vyzkoušejte si tradiční thajskou aromatickou olejovou masáž za pouhých 1100,- Kč za osobu. Platí pouze pro online rezervace v pobočce Zlatnická, Prague Castle, Clarion a Oáza (pondělí - čtvrtek, od 09:30 do 21:00). Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 1100“. Speciální cenu lze využít pouze na 90 minutové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

SLEVOVÁ KARTA 11 = 10 (jedenáct masáží za cenu deseti masáží)
Pokud naše salóny navštívíte desetkrát, tak od nás dostanete jedenáctou masáž zdarma! Vaši slevovou kartu získáte na všech recepcích salonů Thajka. Slevová karta má neomezenou dobu platnosti a je přenosná. Jedenáctá masáž má hodnotu nejlevnější masáže potvrzené na slevové kartě, nezapočítávají se masáže v akční slevě. Pro čerpání masáže zdarma je nutno předložit slevovou kartu a účtenky za deset služeb potvrzených na slevové kartě. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu.

SLEVOVÁ KARTA 5 = 4 (pět masáží za cenu čtyř masáží)
Pokud naše salóny navštívíte během jednoho kalendářního měsíce čtyřikrát, tak od nás dostanete pátou masáž zdarma. Vaši osobní slevovou kartu si objednejte předem telefonicky nebo emailem. Karta je nepřenosná a platí vždy 6 kalendářních měsíců. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu. Na kartu se nezapočítávají masáže v akční slevě.

Masáže v akční slevě nelze platit poukázkami a benefitními kartami.
Firmám a skupinám nabízíme zajímavé množstevní slevy a výhody,
pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.