Thajské masáže Praha

Zlatnická - Dárkové poukazy

Udělejte radost vašim zaměstnancům, klientům nebo svým blízkým originálním dárkem. Darujte jim dárkový poukaz nebo celý programový balíček služeb salonů Thajka.

Dárkové poukazy je možno zakoupit v salonu, nebo nejrychleji online po kliknutí zde. Vybrat si můžete z pestré škály nabízených poukazů, k dispozici je hned několik typů:

Poukazy na masáže / balíčky služebvoucher na thajskou masáž Praha
Poukazy na masáže a wellness služby jsou vystaveny na konkrétní typ služby, tj. na poukazu není uvedena cena a ani jméno klienta. Poukazy lze zakoupit on-line nebo rovnou na recepcích salonů Thajka. Při větším odběru je možné poukazy doplnit o vaše logo nebo věnování.​

Poukazy na hodnotuvoucher na thajskou masáž Praha
Poukazy je nutno objednat předem emailem nebo telefonicky. Poukaz je vystaven na vámi určenou hodnotu. Při větším odběru je možné poukazy doplnit o vaše logo nebo věnování. Nevyčerpanou částku nelze zpětně proplatit.

Poukazy na slevuvoucher na thajskou masáž Praha
Poukazy je nutno objednat předem emailem nebo telefonicky. Poukaz je vystaven na vámi určenou slevu. Při větším odběru je možné poukazy doplnit o vaše logo nebo věnování. Nevyčerpanou částku nelze zpětně proplatit.

VIP poukazyvoucher na thajskou masáž Praha
Firmám nabízíme dárkové VIP poukazy pro jejich obchodní partnery na vybrané služby salonů Thajka. Vašim klientům bude věnována speciální péče a každý navíc obdrží i dárek – originální thajskou aromatickou svíčku v kokosu. Poukazy je nutno objednat předem emailem nebo telefonicky.

Silver Cardvoucher na thajskou masáž Praha
Jedná se o věrnostní přenosnou VIP kartu s neomezenou platností. Karta zahrnuje 4x hodinovou klasickou thajskou masáž, 2x hodinovou aromatickou olejovou masáž a 3x hodinu využití služeb wellness (před nebo po masáži). Kartu lze objednat telefonicky nebo rovnou on-line.

Gold Cardvoucher na thajskou masáž Praha
Jedná se o věrnostní přenosnou VIP kartu s neomezenou platností. Karta zahrnuje 8x hodinovou klasickou thajskou masáž, 4x hodinovou aromatickou olejovou masáž, 1x půlhodinovou masáž nohou a 6x hodinu využití služeb wellness (před nebo po masáži). Kartu lze objednat telefonicky nebo rovnou on-line.

Dárkové poukazy si můžete objednat i z pohodlí vašeho domova on-line, emailem nebo telefonicky. Při platbě on-line zasíláme poukaz elektronicky emailem nebo na vaši adresu doporučenou poštou (zdarma) v den objednání. Při platbě převodem zasíláme poukaz na vaši adresu doporučenou poštou (zdarma) v den připsání platby na náš účet. Při platbě dobírkou zasíláme poukaz na vaši adresu kurýrní službou DPD (za 150 Kč) následující den po objednání.

Thajka nabízí i řadu balíčků, ať již relaxačních víkendových pobytů, tak i konferenčních balíčků pro obchodní klientelu, které kromě thajské masáže obsahují i pronájem jednacího salónku či večeři v luxusní hotelové restauraci. Návštěvu salonu Thajka lze kombinovat i s jinými aktivitami od bowlingu přes tenis až po plavání v krytém bazénu nebo relaxaci v sauně.

Firmám a skupinám nabízíme zajímavé množstevní slevy a výhody, pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.