Thajské masáže Praha

Hotel Oáza - Akční Slevy

​​
Využijte této jedinečné nabídky speciálních slev a programů v salónech Thajka!

V salonu Thajka v Hotelu Oáza lze uplatnit tyto slevy:

MASÁŽ PRO DVA  - 690 Kč / OSOBA
Vyzkoušejte si tradiční thajskou olejovou masáž za pouhých 690,- Kč za osobu. Akce platí do odvolání v salonech Mánes a Oáza. Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 690“. Speciální cenu lze využít pouze na hodinové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

RELAXAČNÍ LOTION MASÁŽ - pouze za 1700 Kč / 90 minut
Vyzkoušejte naši novinku - thajskou krémovou masáž. Thajská masážní krémová emulze obsahuje ingredience, které kůže potřebuje, ať jsou to léčivé látky jako Aloe Vera nebo antioxidanty jako například výtažky ze zeleného čaje, a proto je ideální pro všechny typy pleti. Princip působení krémové emulze umožňuje dobré vstřebávání do kůže. Emulze naší receptury se vstřebává tak, že nezanechává žádnou mastnotu na pokožce, takže je možné se hned po masáži obléci bez obav z případné skvrny na oblečení. Platí pouze v hotelu Oáza. Nabídka se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

SLEVA 100 Kč - vytisknout voucher na slevu
Sleva je platná na 60 minutové masáže (oil a classic), pondělí - pátek (11:00 - 15:00).
Slevy nelze kombinovat a uplatnit pro nákup dárkových poukazů.

SLEVA 250 Kč - vytisknout voucher na slevu
Sleva je platná na 120 minutové masáže (oil a classic), pondělí - pátek (11:00 - 15:00).
Slevy nelze kombinovat a uplatnit pro nákup dárkových poukazů.

SLEVOVÁ KARTA 11 = 10 (jedenáct masáží za cenu deseti masáží)
Pokud naše salóny navštívíte desetkrát, tak od nás dostanete jedenáctou masáž zdarma! Vaši slevovou kartu získáte na všech recepcích salonů Thajka. Slevová karta má neomezenou dobu platnosti a je přenosná. Jedenáctá masáž má hodnotu nejlevnější masáže potvrzené na slevové kartě, nezapočítávají se masáže v akční slevě. Pro čerpání masáže zdarma je nutno předložit slevovou kartu a účtenky za deset služeb potvrzených na slevové kartě. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu.

SLEVOVÁ KARTA 5 = 4 (pět masáží za cenu čtyř masáží)
Pokud naše salóny navštívíte během jednoho kalendářního měsíce čtyřikrát, tak od nás dostanete pátou masáž zdarma. Vaši osobní slevovou kartu si objednejte předem telefonicky nebo emailem. Karta je nepřenosná a platí vždy 6 kalendářních měsíců. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu. Na kartu se nezapočítávají masáže v akční slevě.
 
VALENTÝNSKÝ DÁREK
V době od 11.02.2019 do 17.02.2019 obdrží každá dvojice (muž + žena), která společně přijde na masáž, originální valentýnskou thajskou vonnou svíčku!

Masáže v akční slevě nelze platit poukázkami a benefitními kartami.

Firmám a skupinám nabízíme zajímavé množstevní slevy a výhody, pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.