Thajské masáže Praha

Zlatnická - Naše služby

Masáže provádějí rodilé Thajky a Filipínky s bohatou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho. Vybrat si můžete z pestré škály nabízených masáží, k dispozici je hned několik typů s různou délkou trvání a v různých cenových relacích. Od třicetiminutové masáže rukou, nohou či hlavy, až po dvouhodinovou thajskou klasickou či olejovou masáž! Intenzivní zážitek a maximální uvolnění vám přinese například Nirvana masáž s přikládáním horkých bylinných sáčků nebo 120 minut trvající aromatická olejová masáž, která blahodárně zapůsobí na vaše tělo i duši.

Služby beauty ve Zlatnické zahrnují různé druhy depilací, úpravy a barvení obočí, nadstandardní ošetření pleti, masáže lávovými kameny a líčení. Odborně proškolení pracovníci vám nabídnou skvělé služby s použitím značkové kosmetiky Alcina.

Thajské masáže v salonu Thajka lze kombinovat i s jinými aktivitami. K dispozici vám je privátní whirlpool pro dva s color terapií a privátní suchá sauna. Po masáži se můžete osvěžit v lobby baru nebo restauraci Atrium s letní terasou.

Thajka nabízí i řadu balíčků, ať již relaxačních víkendových pobytů, tak i konferenčních balíčků pro obchodní klientelu, které kromě thajské masáže obsahují i pronájem jednacího salónku či večeři v luxusní hotelové restauraci.

Naše masáže