Thajské masáže Praha

Zlatnická - Akční slevy

Využijte této jedinečné nabídky speciálních slev a programů v salónech Thajka! 

V salonu Thajka ve Zlatnické ulici lze uplatnit tyto slevy:

Využijte této jedinečné nabídky speciálních slev a programů v salónech Thajka! 

MASÁŽ PRO DVA  - 690 Kč / OSOBA
Vyzkoušejte si tradiční thajskou olejovou masáž za pouhých 690,- Kč za osobu. Akce platí do odvolání v pobočce Zlatnická, Prague Castle a Oáza (od 09:30 do 21:00). Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 690“. Speciální cenu lze využít pouze na hodinové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

SKVĚLÁ 90 MINUTOVÁ OLEJOVÁ MASÁŽ JEN ZA  - 900 Kč / OSOBA
Vyzkoušejte si tradiční thajskou olejovou masáž za pouhých 900,- Kč za osobu. Platí pouze pro online rezervace v pobočce Zlatnická, Prague Castle, Clarion a Oáza (od 09:30 do 21:00). Při rezervaci on-line uveďte do poznámky „AKCE 900“. Speciální cenu lze využít pouze na 90 minutové masáže a nelze ji kombinovat s ostatními slevami nebo akční nabídkou. Sleva se nevztahuje na nákup dárkových poukazů.

THAI NIRVANA (s přikládáním horkých bylinných sáčků) - 1400 Kč / 90 minut
Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Masáž vás za pomocí přírodních produktů celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na vaše tělo a pleť. Vyzkoušejte si tuto masáž za speciální akční cenu!

SLEVOVÁ KARTA 11 = 10 (jedenáct masáží za cenu deseti masáží)
Pokud naše salóny navštívíte desetkrát, tak od nás dostanete jedenáctou masáž zdarma! Vaši slevovou kartu získáte na všech recepcích salonů Thajka. Slevová karta má neomezenou dobu platnosti a je přenosná. Jedenáctá masáž má hodnotu nejlevnější masáže potvrzené na slevové kartě, nezapočítávají se masáže v akční slevě. Pro čerpání masáže zdarma je nutno předložit slevovou kartu a účtenky za deset služeb potvrzených na slevové kartě. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu.

SLEVOVÁ KARTA 5 = 4 (pět masáží za cenu čtyř masáží)
Pokud naše salóny navštívíte během jednoho kalendářního měsíce čtyřikrát, tak od nás dostanete pátou masáž zdarma. Vaši osobní slevovou kartu si objednejte předem telefonicky nebo emailem. Karta je nepřenosná a platí vždy 6 kalendářních měsíců. Masáž zdarma nelze čerpat formou dárkového poukazu. Na kartu se nezapočítávají masáže v akční slevě.

Masáže v akční slevě nelze platit poukázkami a benefitními kartami.
Firmám a skupinám nabízíme zajímavé množstevní slevy a výhody,
pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.