Thajské masáže Praha

Hotel Duo - Naše služby

Masáže provádějí rodilé Thajky a Filipínky s bohatou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho. Vybrat si můžete z pestré škály nabízených masáží, k dispozici je hned několik typů s různou délkou trvání a v různých cenových relacích. Od třicetiminutové masáže rukou, nohou či hlavy, až po dvouhodinovou thajskou klasickou či olejovou masáž! Intenzivní zážitek a maximální uvolnění vám přinese například Nirvana masáž s přikládáním horkých bylinných sáčků nebo 120 minut trvající aromatická olejová masáž, která blahodárně zapůsobí na vaše tělo i duši.

Návštěvu salonu Thajka lze kombinovat i s jinými aktivitami v rámci wellness centra. K dispozici vám je krytý vyhřívaný bazén, suchá sauna, solárium a posilovna. Osvěžit se můžete v lobby baru nebo navečeřet v restauraci Formanka. K dispozici je i letní pivní zahrádka. V areálu hotelu Duo naleznete i casino, bowling (12 drah), kadeřnictví a kosmetické a nehtové studio.

Thajka nabízí i řadu balíčků, ať již relaxačních víkendových pobytů, tak i konferenčních balíčků pro obchodní klientelu, které kromě thajské masáže obsahují i pronájem jednacího salónku či večeři v luxusní hotelové restauraci.

Naše masáže